Pokud jste se rozhodli zdarma zaregistrovat, vyplňte prosím výše uvedený Registrační formulář a potvrďte jej kliknutím na klávesu Odeslat.

Po registraci Vám do 24 hodin e-mailem zašleme podrobné informace potřebné pro on-line nákup kosmetiky Oriflame (Vaše registrační číslo a heslo, ...) a poté již můžete objednávat za nákupní ceny, tj. s 23 procentní slevou oproti cenám v katalogu Oriflame a případně se zapojit do našich soutěží. Zboží je doručováno po objednání na Vaši adresu. Při objednávce nad 60 bodů tj. cca 1.000,- Kč je poštovné automaticky zdarma, při menších objednávkách je poštovné zdarma při zadání kódu 619999 přímo do Vaší objednávky.

Nezapomeňte, pokud po registraci na těchto stránkách učiníte objednávku alespoň za 777,- Kč, obdržíte jako dárek toaletní vodu Oriflame zcela zdarma (hodnota 700,- Kč) a můžete získat další dárky v hodnotě až 4.125,- Kč v programu Úspěšný start pro nováčky.

Přírodní švédská kosmetika Oriflame.cz: make-up, vůně, parfémy, péče o pleť, péče o tělo, péče o vlasy, wellness, katalog